www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 1116782

Logisztikai partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Az értékesítő munkájának támogatása,
  • Árajánlat készítések és kiadások, ajánlatok utánkövetése,
  • Adminisztratív feladatok CRM rendszerben (látogatások bevitele, partnerfelvétel stb.),
  • Az értékesítő látogatásainak leegyeztetése/megszervezése, hideghívások híváslista alapján,
  • Egyedi statisztikák, riportok készítése,
  • Cégcsoporton belüli, illetve külső ügyfelek kéréseinek megválaszolása,
  • Értékesítési akciók szervezésében való aktív részvétel,
  • PR tevékenységek támogatása,
  • Együttműködés valamennyi területi értékesítővel és az operatív területtel,
  • Reklamációkezelésben való részvétel.

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • 1-2 éves tapasztalat logisztikai és/vagy értékesítési területen,
  • Középfokú magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen MS Office,
  • Jó kommunikációs készségek szóban és írásban,
  • Strukturáltság, határidő érzékenység, eredmény-orientáltság,
  • Ügyfélközpontúság, pozitív szemlélet,
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés,
  • Terhelhetőség, stressz-tűrő képesség.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Kulturált, multinacionális környezet.

Előnyök:
  • Német nyelvismeret,
  • CRM rendszerek ismerete.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem csatoltan küldje fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest