www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 242 napja lejárt

Biztonságtechnikai és zárrendszerek értékesítésével foglalkozó magyar tulajdonú cég
keresi munkatársát az alábbi pozícióba:

értékesítési asszisztens.

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai  rendszerek, zárak és zárrendszerek értékesítésében való részvétel, (telefonos, emailes megkeresés, személyes tárgyalásokon való részvétel)
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése
  • Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Szaktanácsadás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítői ismeretek és készségek megléte
  • Műszaki ismeretek, kreativitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljes munkaidő
  • Hosszú távú munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Esztergom

Fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre kérjük megküldeni.

Helyek Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő