www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 244 napja lejárt

Értékesítési asszisztensi

munkakörbe keressük új kollégánkat, belvárosi (V. kerület) irodába.

Feladatok

  • általános adminisztráció, dokumentumkezelés
  • kapcsolattartás korábbi ügyfelekkel
  • hirdetések feladása, kezelése
  • beérkező hívások fogadása, partnerek tájékoztatása

Elvárások

  • kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • jó problémamegoldó- és kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • fiatalos, dinamikus légkör
  • stabil, hossztávú munkahely
  • ingyenes képzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el életrajzát, fizetési igénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol