www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 162 napja lejárt

Csomagolástechnikával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat keres munkatársat

munkakörben.

Feladatok:

  • az értékesítés napi munkájának támogatása, tehermentesítése
  • hideghívások, vevőlátogatások szervezése
  • ajánlatok, elemzések, kimutatások, dokumentációk, prezentációk készítése
  • szervezési feladatok ellátása (külső és belső megbeszélések, utazások, rendezvények)
  • a cég működéséhez szükséges anyagok, eszközök beszerzése
  • nemzetközi  kapcsolattartás a partnerekkel és beszállítókkal
  • kereskedelemmel kapcsolatos ügyintézések
  • hivatali ügyintézések, levelezések
  • teljes körű irodai adminisztráció, iratok rendszerezése

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú végzettség
  • minimum 3 éves munka tapasztalat kereskedelmi cégnél
  • angol nyelvtudás, szóban és írásban (a felvételi beszélgetés során teszteljük)
  • jó kommunikációs, prezentációs képesség
  • precíz, megbízható, lelkiismeretes, talpraesett, agilis és nyitott személyiség
  • nagyfokú terhelhetőség, konfliktuskezelő képesség és rugalmasság
  • önálló és csapatszintű munkavégzésre való képesség
  • alapos számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • B kategóriás vezetős engedély és tapasztalat

Amit cégünk ajánl:

  • fejlődési és előrelépési lehetőség, szakmai megbecsülés
  • fiatalos csapat
  • versenyképes bérezés

Munkavégzés helye telephelyünkön:

  • Pest megye, Nagytarcsa

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol