www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 180 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.
Befektetési Szolgáltatások Igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Az értékesítő kollégák munkájának teljes körű támogatása
  • A befektetési folyamat adminisztratív rutinteendőinek önálló elvégzése
  • Adatbázisok, nyilvántartások kezelése, karbantartása, frissítése
  • Az befektetési vezetők által kiadott napi feladatok elvégzése
  • Tárgyalások megszervezése, időpont egyeztetés
  • Ügyfelek, partnerek fogadása, valamint közreműködés a protokollal kapcsolatos egyéb feladatokban

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs-, valamint probléma-felismerő, megoldó képesség;
  • Átlag feletti stressz tűrő képesség;
  • Együttműködési készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelenthet:

  • Azonnali munkakezdés

Amit nyújtunk:

  • Alapbér + Cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Családias, jó hangulatú légkör
  • Fejlődési lehetőség

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő