www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 171 napja lejárt

Törökbálinti világítástechnikai cég munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása (vevői megrendelések felvitele, számlák kiállítása, fuvar szervezése,..)
  • Jelentések és statisztikák készítése

Elvárások

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Excel, Word)
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó stressz tűrő képesség
  • Megbízható, rugalmas, kreatív, ambiciózus nyitott személyiség, tanulási készség

Előny

  • Angol nyelvtudás (szóban, írásban)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapatban
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Törökbálint DEPO

Magyar (és lehetőség szerint angol) nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk.