www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 122 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Kártyaelfogadói szerződések adminisztrációja (iktatás, ellenőrzés, lefűzés, postázás)
  • Kereskedő ellenőrzése a kártyatársaságok adatbázisaiban
  • A megkötött kártyaelfogadói szerződések, valamint a telepítésre kerülő POS terminálok adatainak rögzítése a Kártyaelfogadói Főosztály rendszereiben
  • Szerződésmódosítással, szerződés-megszüntetéssel kapcsolatos adatrögzí-tési feladatok elvégzése
  • Kereskedői felmondólevelek előállítása, iktatása és postázása
  • Bankkártya Help-Desk és Bankkártya Reklamációs Osztály által bejelentett hibák, reklamációk kivizsgálása, kezelése
  • Telefonos kapcsolattartás a kártya elfogadási szolgáltatást értékesítő területi referensekkel, az OTP Egészségpénztárral és a Bankkártya Help Desk-kel
  • Kártya elfogadó partnerektől e-mail-ben érkező kérdések megválaszolása, problémáik megoldása
  • Webshop kulcsgenerálás és kiküldés a kereskedőnek
  • Internetes kártyaelfogadók időszakos felülvizsgálata

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Probléma-megoldó gondolkodás
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Új ismeretek gyors elsajátítására való képesség
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Számítógépen végzett munka iránti affinitás

Előny:

  • Banküzemi gyakorlat
  • Angol nyelvismeret
  • Banki informatikai rendszerek ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 18.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő