www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • Az állásajánlat lejárt.

Az Agrimotor Kft. Magyarország egyik jelentős kerti gép gyártó cége, keres budapesti (XII. ker) kereskedelmi irodájába belföldi

Értékesítési asszisztenst

A pozíció betöltésének feltételei:

  • min. középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógép ismeret (word, excell, power point, outlook,)
  • kereskedelmi területen szerzett gyakorlat

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs képesség
  • pontosság és igényesség a munkában
  • rendszerező képesség
  • alkalmazkodó képesség
  • felelősségteljes önálló munkavégzés

A kereskedelmi asszisztens feladatai:

  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • megrendelések fogadása , rögzítése
  • szállítások szervezése, szállítási dokumentációk előkészítése, számlák készítése
  • vevői reklamációk kezelése
  • kimutatások készítése
  • tárgyalásokon való részvétel
  • a kereskedelmi vezető munkájának támogatása

Az ideális jelentkező:

  • a fentieken túl rendelkezik alapfokú idegen nyelvismerettel (német vagy angol) és hasonló területen szerzett gyakorlattal

Kérem, hogy az önéletrajzokat a fizetési igényükkel együtt küldjék meg részünkre.

Munkavégzés helye Budapest XII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest