www.cvonline.hu

Értékesítési Asszisztens

  • A hirdetés 233 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

a nyomdai értékesítés támogatására

munkatársat keres.

Feladatok:

  • senior értékesítő munkájának támogatása
  • beérkező megrendelések pontos rögzítése, adminisztratív feladatok elvégzése
  • szoros együttműködés és kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • munkavégzés teljes vagy 6 órás részmunkaidőben
  • min. középfokú végzettség
  • alapfokú angolnyelv-tudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó stressztűrő képesség
  • új ismeretek iránti fogékonyság, nyitottság

 Előnyt jelent:

  • nyomdai tapasztalat, affinitás
  • értékesítési szemlélet

Amit kínálunk:

  • változatos, sokrétű feladatok
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • stabil, nagyvállalati környezet
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budatest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: értékesítési asszisztens!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő