www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Schiller Autóház Kft.

munkatársat keres

Feladatok:

  • gépjárművekhez kapcsolódó biztosítási és hitelanyagok elkészítése
  • értékesítési adminisztráció elvégzése
  • értékesítősítők napi munkájának segítése, támogatása
  • gépjárművek üzembe helyezésére vonatkozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • recepciós feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú / Felsőfokú közgazdasági/kereskedelmi/pénzügyi végzettség
  • Kiváló informatikai tudás, MS Office program ismerete, kezelése
  • Értékesítési attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • Igényes megjelenés
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat

Előny:

  • autóértékesítésben szerzett tapasztalat
  • banki hitelezésben szerzett tapasztalat
  • okmányirodai ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • PSZAF által előírt „független biztosításközvetítői” és/vagy „pénzügyi szolgáltatás közvetítő”
  • angol vagy német alapszintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

Amennyiben a hirdetésben leírtaknak megfelel, kérem, hogy fényképes önéletrajzát küldje meg az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyába pedig írja be a pozíciót.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő