www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 392 napja lejárt

Feladatok:

  • vevői kereslet ügyintézése
  • árajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé
  • megrendelések ügyintézése és nyilvántartása
  • napi kapcsolattartás a meglévő vevőkkel
  • értékesítők munkájának támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása

Feltételek:

  • középfokú értettségivel vagy felsőfokú végzettség
  • kommunikációs készség
  • megbízható, rugalmas
  • felhasználói szintű MS OFFICE (WORD, EXCEL, OUTLOOK)
  • önálló és teamben történő munkavégzésre való alkalmasság

Előny:

  • műszaki érdeklődés, beállítottság
  • szlovák nyelv középszintű tudása
  • angol nyelv középszintű tudása
  • asszisztensi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • multinacionális és modern környezet
  • új és fiatal környezet
  • stabil munkahely
  • Cafeteria, útiköltség térítés

Állás típusa: teljes munkaidő
Célcsoport: középiskolai, főiskolai és egyetemi végzettség
Munkaidő: normál munkaidő
Munkáltató: RAVEN HUNGARY Kft., 2038 Sóskút, Bolyai János utca 3518/9 hrsz.
Ország: Magyarország
Munkavégzés helye: Sóskút Ipari Park
Szükséges végzettség: min. Középfokú érettségivel
Felkínált havi jövedelem (bruttó): megállapodás szerint
Munkába lépés időpontja: ASAP
Cég rövid jellemrajza: RAVEN csoport, melyet a RAVEN a.s. részvénytársaság alkotja együtt a leányvállalataival a RAVEN CZ a.s., a RAVEN PL Sp. z o. o. és a RAVEN Hungary Kft. Jelenleg a RAVEN csoport a kohászati termékek legjelentősebb forgalmazói közé tartozik a Visegrádi négyek országaiban. A RAVEN csoport társaságai a jó minőségnek, elfogadható áraknak, megbízhatóságuknak és a modernül felszerelt szervizközpontokban nyújtott szolgáltatásaiknak köszönhetően a kohászati termékek keresett szolgáltatói.
Jelentkezés az állásra: Amennyiben felhívásunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar nyelvű önéletrajzát. Válaszolni csak a kiválasztott érdeklődőknek fogunk. Megértésüket előre is köszönjük.
Kapcsolattartó: Pálová Erika – HR asszisztens

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő