www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1025235
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola Company mára a világ legnagyobb italgyártójává vált és most számukra keresünk diák munkavállalókat értékesítési asszisztens feladatra.

Feladatok:

  • Találkozók, megbeszélések előkészítése
  • Iroda nyitása, zárása, értekezletre történő technikai felkészítés
  • SAP riportok futtatása, táblázatok frissítése, ezekből kimutatások és prezentációk készítése
  • Az értékesítési csapat, a területi vezetők és a régióvezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Kapcsolattartás az értékesítési csapat tagjaival, valamint a társosztályokkal

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Erős Office ismeretek, HALADÓ EXCEL tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Talpraesett, dinamikus, konstruktív személyiség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Csapatjátékos attitűd

Munkaidő: H-P rugalmas

Amit kínálunk

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Céges busz Budapest több pontjáról biztosított

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Játssz velünk ismét!
Dolgozz nálunk minnél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és a kitartó munkádért megjutalmazunk!