www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Értékesítési Igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Az értékesítő kollégák munkájának teljes körű támogatása
  • A hitelezési folyamat adminisztratív rutinteendőinek önálló elvégzése
  • Adatbázisok, nyilvántartások kezelése, karbantartása, frissítése
  • Az értékesítési vezető által kiadott napi feladatok elvégzése
  • Tárgyalások megszervezése, időpont egyeztetés
  • Ügyfelek, partnerek fogadása, valamint közreműködés a protokollal kapcsolatos egyéb feladatokban

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs-, valamint probléma-felismerő, megoldó képesség;
  • Átlag feletti stressz tűrő képesség;
  • Együttműködési készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelenthet:

  • Azonnali munkakezdés

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő