www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 517 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Jeep, KIA, Fiat, Lancia, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljeskörű szervizelését.

Vállalatunk 6 regionális képviseletével mintegy 450 munkatársat foglalkoztat és ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Debreceni telephelyünkre gyakorlott munkatársat keresünk

munkakörbe

A munkakör célja: az autószalon színvonalas ügyfélkiszolgálásának támogatása és az ahhoz kapcsolódó adminisztráció megbízható, naprakész elvégzése.

Feladatkör:

  • Értékesítési vezető napi munkájának támogatása
  • Bejövő telefonhívások fogadása, telefonüzenetek továbbítása
  • Gépjárművásárlással kapcsolatos bizonylatok kiállítása
  • Új gépkocsi felvitele a járműtörzsbe, forgalmi engedély alapján történő ellenőrzés
  • Új és használt járművek foglaló, - előleg számlájának készítése
  • Munkaidőnyilvántartási adminisztráció
  • A pénztár és szerviz adminisztációs munkatárs helyettesítése!
  • Alkalmanként rendezvényeken való aktív részvétel

Elvárások:

  • min. középfokú gazdasági végzettség
  • irodai adminisztráció és ügyintézés terén szerzett min.  3 év gyakorlat
  • Előny a gépjármű-értékesítési adminisztrációs tapasztalat!
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Word, Excel, Power Point)
  • Nagy előnyt jelent az aktív középfokú német (vagy angol) nyelvtudás!

Személyiséggel szembeni elvárásaink:

  • megbízható, precíz munkavégzés
  • maximális ügyfélközpontúság
  • önállóság, talpraesett hozzáállás
  • jó kommunikációs képesség
  • kellemes, ápolt, jó benyomást keltő megjelenés
  • együttműködő, csapatszellemű magatartás
  • új ismeretek iránti fogékonyság
  • pozitív életszemlélet

Amit nyújtunk:

  • Változatos feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korrekt fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel e-mailen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő