www.cvonline.hu

Értékesítési Asszisztens

  • A hirdetés 625 napja lejárt

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Word, különösen az Excel program magabiztos ismerete
  • Angol társalgási szint
  • Lelkes, jó csapatjátékos
  • Rugalmas, precíz személyiség
  • Előny a hasonló (értékesítési) területen szerzett tapasztalat

Feladatok

  • Ügyfél portfolióelemzések, az értékesítéshez kapcsolódó rendszeres és ad-hoc jellegű Excel statisztikák, riportok készítése
  • A Kereskedelmi igazgató, a Kiemelt Értékesítők adminisztratív támogatása.
  • CRM adatbázis, szerződésekhez kapcsolódó dokumentáció kezelése.

Amit kínálunk

  • Kreatív, kihívást jelentő változatos feladatok
  • Stabil alapokkal rendelkező, fejlődést biztosító hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes kompenzációs csomag: alapbér és teljesítmény alapú bónusz, cafeteria juttatás, mobiltelefon, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás.

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését 2016. február 5-ig juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Értékesítési asszisztens pozícióra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol