www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 569 napja lejárt

Épületgépész kivitelező vállalat

épületgépészeti berendezések, anyagok eladáshoz

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Épületgépészeti anyageladásnál felmerülő adminisztratív munkák elvégzése (levelezés, projektek dokumentálása stb.)
  • Kimenő számlák készítése,
  • Kisebb anyageladásos projektek teljes körű lebonyolítása
  • Megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás, dokumentálás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (épületgépészeti előny)
  • Minimum 3 éves adminisztratív területen szerzett tapasztalat (előny az épületgépészeti kereskedelem, kivitelezés terület)
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Stressz tűrő képesség

Egyéb követelmények:

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség, alkalmazkodó képesség
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (ORACLE, SAP)
  • Épületgépészeti érdeklődés, ismeretek
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő