www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens/ Szépségtanácsadó

  • A hirdetés 579 napja lejárt

Kozmetikai termékekkel foglalkozó nemzetközi partnercégünk részére keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladat:

  • Az üzletbe érkező vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • Tanácsadás a kozmetikumok kiválasztásához
  • Értékesítéshez tartozó feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Érdeklődés a szépségipar iránt
  • Terhelhetőség, jó állóképesség
  • Kifogástalan megjelenés, ápolt külső

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi, vagy sminkes végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Előrelépési lehetőség

Munkaidő:

  • Hétfőtől szombatig napi 12 óra 2 napos váltásban

Munkavégzés helye:

  • Budapest forgalmasabb bevásárlóközpontjaiban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő