www.cvonline.hu
Értékesítési asszisztens (Referenciaszám: PJ4209)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.17.
Hirdetés azonosító: 1011930
lejárt

Budapesti csapatunkba keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Értékesítési asszisztens

Feladatok:
- Értékesítési munkatárs napi munkájának támogatása
- Cégek felkeresése telefonon és e-maileken keresztül, kapcsolatok építése

- Adatbázisok kezelése, frissítése
- Hirdetések figyelése

Elvárások:
- Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
- Jó kommunikációs készség

- Pontos, megbízható munkavégzés
- Határozott fellépés
- Heti minimum 30 óra vállalása

Amit kínálunk:
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

- Változatos feladatok

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.