www.cvonline.hu
Értékesítési asszisztens (Referenciaszám: PJ3921)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.29.
Jelentkezési határidő: 2015.11.05.
Hirdetés azonosító: 978161
lejárt

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. dunaharaszti és budapesti irodájába keresünk munkatársat részmunkaidőbe, az alábbi munkakörbe:

Értékesítési asszisztens

Feladatok:
- Szoros együttműködés az értékesítési csapat tagjaival

- Képviselők operatív munkájának támogatása
- Elemzések, riportok készítése excelben, SAP-ben
- Tárgyaló nyitása, zárása
- Eszközök előkészítése
- Riportok, prezentációk készítése

Elvárások:
- Középfokú végzettség, érettségi
- Erős excel ismeret (függvények, pivot tábla)
- Középfokú, aktív angol nyelvtudás
- Magabiztos, kommunikatív személyiség
- Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
- Releváns tapasztalat
- SAP ismeret

Egyéb információ:
- Részmunkaidő, hosszútávon, napi 4 óra
- Munkavégzés helye és ideje: Hétfő-kedd-csütörtök 8:00-12:00 Dunaharaszti, Szerda-péntek 7:00-11:00 Lurdy ház

Amit a megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség (Budapestről céges autóbusszal Dunaharasztiba)
- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szuhai Zsuzsanna kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.