www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens / műszaki előkészítő

  • A hirdetés 348 napja lejárt

20 éves múlttal rendelkező cég

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • ajánlatadási, és kivitelezési munkák szakmai háttér támogatása,
  • építészeti tervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, árajánlatok műszaki-, tartalmi összeállítása,
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú építész- vagy építőmérnök, műszaki manager végzettség (utolsó féléves tanulmányok)
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány
  • önállóság, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, lendületes csapat
  • jól működő, biztos hátterű cég

Munkavégzés helye: Mogyoród
Pályakezdők jelentkezését is várjuk! A munkakör akár azonnal betölthető!

Az állásra jelentkezés módja:
Fényképes életrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

ALU-REDŐNY Kft.
H-2146 Mogyoród, Víztorony u. 1.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő