Értékesítési asszisztens - minimum 1 hónapos gyakornoki pozíció

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1040103
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Partnercégünk multinaciónális munkaruházati nagykereskedelmi vállalat, magyarországi képviselete, mely elsősorban az munka- és balesetvédelmi termékek forgalmazására, kereskedelmére specializálódott. Jelenleg értékesítési asszisztens pozícióba keresik munkatársukat.

Feladatok:

  • Potenciális partnercégek felkutatása
  • Hideghívások lebonyolítása
  • Bejövő hívások fogadása
  • Kimutatások készítése
  • Találkozók egyeztetése
  • Tendderanyagok és ajánlatok összehasonlításában való részvétel

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (igazolás és nyilatkozat leadásával)
  • Hideghívások lebonyolításában vagy pre-sales-ben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos folyamatos beszédszintű angol nyelvtudás (csak hosszútávú foglalkoztatás esetén elvárás)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientáltság
  • Monotonitás tűrés
  • Minimum 1 hónapos munkavállalás,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig heti 25-40 óra vállalása elvárt, rugalmas beosztásban.

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Átlagon felüli fix órabér
  • Modern munkakörnyezet
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség felajánlása - beválás esetén (opció)

Amennyiben a hirdetés felkeltette a figyelmed és minden elvárásnak megfelelsz, töltsd fel önéletrajzodat a honlapunkra benne bruttó bérigény megjelöléssel a Link megjelenítése-t követően, vagy jelentkezz a E-mail cím megjelenítése email címen.