www.cvonline.hu

értékesítési asszisztens, irodai ügyintéző

  • Company_icon Mediwel Kft
  • Location_icon 1026 Budapest, II. kerület, Pázsit u. 4
  • Date_icon 2012.06.04.

Az OTO Bodycare® termékeinek (pl. FLABéLOS) forgalmazója,

a Mediwel Kft. (www.mediwel.hu) budapesti irodájába,

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a már meglévő és új ügyfelekkel, partnerekkel
  • termékek és szolgáltatások irodai és telefonon történő értékesítése
  • adminisztratív irodai feladatok precíz elvégzése
  • segítségnyújtás a rendezvények szervezésében
  • segítségnyújtás a szállítási feladatok koordinálásában

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség
  • adott feladatokban önálló munkavégzés,
  • más feladatokban csapatban történő munkavégzés
  • eredmény- és teljesítmény orientált szemlélet
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • ügyfélközpontú hozzáállás, segítőkészség
  • felelősségteljes, precizitást igénylő tevékenység!

Előnyt jelent:

  • értékesítési területen, illetve call centerben szerzett tapasztalat
  • irodai adminisztratív munkában szerzett tapasztalat
  • egészséges életmódot élő, nemdohányzó, sportos életmódot kedvelő jelölt

Amit ajánlunk:

  • a válság ellenére is stabil bevételű cégben történő munkavégzés
  • alkalmasság esetén előrelépési lehetőség
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig: 9:00-17:00.-ig, alkalmanként hétvégén
  • Bér: megegyezés szerint

Kérjük a pályázás során a fizetési igényt szíveskedjenek megjelölni! Köszönjük!

Munkavégzés helye:

1026 Budapest, II. kerület, Pázsit u. 4

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a lent megadott email címen

Telefonon sajnos nem tudunk a munkalehetőségről felvilágosítást adni, megértésüket köszönjük!

Munkavégzés helye 1026 Budapest, II. kerület, Pázsit u. 4
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest