Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

értékesítési asszisztens, irodai ügyintéző

Mediwel Kft-értékesítési asszisztens, irodai ügyintéző
Hozzáadva 2012.06.01.
Hirdetés azonosító: 407343
lejárt

Az OTO Bodycare® termékeinek (pl. FLABéLOS) forgalmazója,

a Mediwel Kft. (www.mediwel.hu) budapesti irodájába,

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a már meglévő és új ügyfelekkel, partnerekkel
  • termékek és szolgáltatások irodai és telefonon történő értékesítése
  • adminisztratív irodai feladatok precíz elvégzése
  • segítségnyújtás a rendezvények szervezésében
  • segítségnyújtás a szállítási feladatok koordinálásában

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség
  • adott feladatokban önálló munkavégzés,
  • más feladatokban csapatban történő munkavégzés
  • eredmény- és teljesítmény orientált szemlélet
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • ügyfélközpontú hozzáállás, segítőkészség
  • felelősségteljes, precizitást igénylő tevékenység!

Előnyt jelent:

  • értékesítési területen, illetve call centerben szerzett tapasztalat
  • irodai adminisztratív munkában szerzett tapasztalat
  • egészséges életmódot élő, nemdohányzó, sportos életmódot kedvelő jelölt

Amit ajánlunk:

  • a válság ellenére is stabil bevételű cégben történő munkavégzés
  • alkalmasság esetén előrelépési lehetőség
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig: 9:00-17:00.-ig, alkalmanként hétvégén
  • Bér: megegyezés szerint

Kérjük a pályázás során a fizetési igényt szíveskedjenek megjelölni! Köszönjük!

Munkavégzés helye:

1026 Budapest, II. kerület, Pázsit u. 4

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a lent megadott email címen

Telefonon sajnos nem tudunk a munkalehetőségről felvilágosítást adni, megértésüket köszönjük!

Kategória
Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat, Kereskedelem / Értékesítés, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése