www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens - Gyöngyös

  • A hirdetés 952 napja lejárt

A GEERS Hallókészülék Kft. egy olyan német - holland tulajdonú társaság tagja, mely egy tradicionális családi vállalkozásból nőtte ki magát Európa egyik vezető hallókészülék forgalmazójává, hosszú évek alatt. A GEERS Hörakustik 1993-ban nyitotta meg első üzletét Budapesten, mely Magyarország első hallókészülék szaküzlete is volt egyben. A GEERS Hallókészülék Kft. 29 szaküzlettel mára Magyarország egyik piacvezetőjévé nőtte ki magát.

Értékesítési asszisztenst

keresünk 8 órában gyöngyösi szaküzletünkbe

Feladatok

  • A cég üzletpolitikájának megvalósítása
  • Üzletkép kialakítása az utasításoknak megfelelően
  • Szakszerű tanácsadás a vásárlók részére, reklamációk kezelése
  • A napi munka során felmerülő problémák kezelése
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Kitelepülések/ új ügyfélszerzési módszerek kiépítése, szervezésükben való aktív részvétel
  • Üzletvezető helyettesítése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú kereskedelmi vagy egészségügyi végzettség
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel, e-mail)
  • Jó kommunikációs és szervező készség, rugalmasság
  • Ügyfélközpontúság
  • Terhelhetőség, nyitottság
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre egyaránt alkalmas
  • Jó üzleti érzék

Előnyök

  • GYSE vagy KEFA vagy audiológus-hallásakusztikus végzettség
  • német és-vagy angol nyelvtudás
  • vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:  Gyöngyös

Kérjük, pályázati anyagát fizetési igény megjelölésével juttassa el részünkre az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő