www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens / Értékesítő

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő, komoly piaci pozícióban működő, az irodaszer piacon komplex ellátási szolgáltatást nyújtó vállalat állományának bővítése céljából

Munkatársat keres

BUDAPEST, Újpest

területén.

Feladatok:

  • Értékesítők munkájának támogatása
  • Egyeztetés a képviselők ügyfeleivel
  • Árajánlat készítése, rendelés feldolgozása
  • Rendelések nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Új ügyfelek megszerzése
  • Vállalatirányítási rendszer karbantartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Legalább 3 éves értékesítési asszisztensi tapasztalat, preferáltan versenypiaci szektorban
  • Tenderek írásában szerzett gyakorlat komoly előnyt jelent
  • Angol alapfokú nyelvtudás előnyt jelent

Készségek:

  • Csapatmunka
  • Önállóság és felelősségvállalás
  • Hatékony munkavégzés, problémamegoldás
  • Kiváló kommunikáció írásban, és szóban egyaránt
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Nyitott, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jutalék
  • Változatos, önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai, és értékesítői tréningek
  • 8 órás munkaviszony

Jelentkezni lehet:

Az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola