www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens - Budapest

  • A hirdetés 126 napja lejárt

Értékesítési asszisztens

Olajtechnológiai berendezéseket (földalatti, földfeletti, üzemanyag kiszolgáló rendszereket, veszélyes és kenőanyag tárolókat, vezérlő automatákat, kútoszlopokat, kimérő szerkezeteket, olajtechnológiai alkatrészeket) forgalmazó, ezeknek az eszközöknek a tervezésével, telepítésével és műszaki üzembe helyezésével foglalkozó Hungaro Mobiltank Kft., értékesítési asszisztenst keres.

Feladat:

  • Cégünk partnereivel és beszállítóival való kapcsolattartás
  • Ajánlatok, szerződések készítése
  • Kollégákkal való kapcsolattartás, az értékesítési folyamatok adminisztratív támogatása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása (faxok, e-mail-ek továbbítása, postai küldemények feladása, stb.)

Elvárásaink:

  • Nagyfokú önállóság és precizitás a munkavégzésben
  • Műszaki beállítottság
  • Középfokú végzetség
  • Megbízható informatikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előny, de nem feltétel:

  • Olasz nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felsőfokú végzettség
  • Nyelvvizsga
  • Műszaki ismeretek
  • Asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, összeszokott, dinamikus csapat
  • Szakmai támogatás
  • Megbízható céges háttér
  • Főállású munkaviszonyból származó alkalmazotti munkabér.
  • Munkavégzéshez mobiltelefon

Amennyiben felkeltette érdeklődését ajánlatunk és megfelel az elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens, Értékesítési asszisztens
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol