www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens A01éta

  • A hirdetés 176 napja lejárt

Az Akvamarin Humánfejlesztési Tanácsadó székesfehérvári székhelyű személyzeti tanácsadással foglalkozó cég, amely közel 16 éves múltra tekint vissza. Székesfehérvári irodánkba Értékesítési asszisztenst keresünk.

Pozíció azonosító: A01éta
Kategória: Asszisztens, Kereskedelem / Sales / Marketing
Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási
Munkavégzés helye: Fejér megye
Feladatok:

  • Potenciális partnercégek felkutatása;
  • Hideghívások lebonyolítása (angol nyelven is);
  • Találkozók egyeztetése;
  • Tender anyagok, ajánlatok összeállításában való részvétel.

Elvárások:

  • Hideghívások lebonyolításában vagy pre-sales-ben szerzett tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Ügyfél-orientáltság;
  • Monotonitás tűrés.

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő