www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens – Részmunkaidő

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

Értékesítési asszisztens

munkakör betöltésére részmunkaidős (4 órás) munkatársat keres

Feladatok:

  • A vezető munkájának teljes körű adminisztratív és szakmai támogatása
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységekkel, s az ehhez kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • Belső anyagok (banki üzleti területek) szakterületi véleményezésének összefogása
  • Magyar és angol nyelvű levelezés kezelése
  • Határidős feladatok figyelése, koordinálása a főosztályon belül
  • Tárgyalások szervezése
  • Prezentáció (ppt) készítés
  • Számlák elszámolása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (min. középfok)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Önállóság
  • Dinamikus személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt
  • Magas fokú precizitás, lényeglátás

Jelentkezési határidő: 2016. május 10.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol