www.cvonline.hu

Értékesítési ágazatvezető

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Magyarország meghatározó értékesítés-támogató vállalkozása az alábbi pozícióba munkatársát keresi:

Feladatok

  • Sales ágazat munkájának irányítása,
  • Éves értékesítési célok megvalósítása,
  • Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Account managerek és a szakmai csapatok koordinálása,
  • Ágazati  kommunikáció, keresztértékesítés fejlesztése,
  • A cég ágazatvezetőjével együttműködve az új piaci lehetőségek felkutatása,
  • A piaci változások nyomon követése, válaszok és üzleti irányok megfogalmazása,
  • Hálózat fejlesztése, irányítása, ellenőrzése,
  • Munkafolyamatok koordinálása,
  • Riportok, jelentések készítése.

Elvárások

  • Retail/FMCG/HoReCa területen szerzett több éves tapasztalat,
  • Eredményes és ellenőrizhető értékesítési múlt,
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Cél-, és feladatorientált személyiség,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség.
  • Dinamikus, lendületes és kezdeményező attitűd,
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Kapcsolat
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el bérigényét tartalmazó   fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Referenciakód, melyet kérjük, a tárgymezőben tüntessen fel: „SALES ÁG-02”

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő