www.cvonline.hu

Értékesítési adminisztrátor

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

Lakástextil nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozásunk csapatába keresünk ügyfél- orientált, rendszerezett gondolkodású, jó kommunikáció képességű értékesítési adminisztrátor munkatársat.

                                                                               Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás viszonteladóinkkal, a beérkező vevői megrendelések feldolgozása, visszaigazolása, kiszállítások megszervezése, számlázás.
  • Folyamatos kapcsolattartás külföldi és hazai beszállítóinkkal
  • Termékismertetés, szakmai tanácsadás a bemutatóterembe látogató partnereinknek
  • Akciós ajánlatok értesítéseinek kidolgozása, lebonyolítása
  • Statisztikai kimutatások, elemzések, éves értékelések készítése
  • Csomagküldés előkészítése és lebonyolítása
  • Kintlévőség kezelésben való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú kereskedelmi, közgazdasági végzettség
  • Minimum 3-5 éves értékesítői adminisztrációs tapasztalat
  • Kommunikációképes  német és/vagy angol nyelvtudás
  • Rugalmas, logikus, gyors gondolkodás, jó probléma megoldás
  • Precíz, pontos, határidőre történő munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • több idegen nyelv ismerete
  • kiadvány szerkesztési illetve weboldal szerkesztési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Befogadó, együttműködő értékesítő csapat
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

A fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igénye megjelölésével 2014. agusztus 14-ig várjuk az alábbi e-mail címre. Cégünk kizárólag az álláshirdetés feltételeinek megfelelő, személyes beszélgetésre behívásra kerülő jelentkezőket értesíti.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol