www.cvonline.hu

Értékesítési adminisztrátor

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Kik vagyunk?

Az eMAG a Naspers csoport részeként Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb online kereskedője, mely mára már a kontinens négy országában van jelen: Magyarországon, Lengyelországban, Romániában és Bulgáriában. 2016-ban hazánkban a piaci növekedésünk megháromszorozódott, így a leggyorsabban fejlődő kereskedelmi szereplőként is emlegetnek minket. Az eMAG 15 évvel ezelőtt jött létre, rövid idő alatt pedig multinacionális vállalattá nőtte ki magát. Magyarországon jelenleg több mint 8.500 márkanév 600.000 termékét kínáljuk és több mint 200 alkalmazott dolgozik cégünknél. Célkitűzésünk, hogy elsők lehessünk a piacon minőségi szolgáltatás biztosításával és tökéletesebb felhasználói élmény nyújtásával.

Feladatok:

  • Adott termékek adatainak felkutatása, összehasonlítása, analizálása
  • Összegyűjtött és rendelkezésre álló információk rendezése a megfelelő belső rendszerekben
  • Kimutatások és jelentések készítése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatbázis kiépítése és folyamatos frissítése
  • Együttműködés a kategória menedzserekkel, valamint folyamatos kommunikáció társosztályokkal hazai és nemzetközi irányban is
  • A begyűjtött és kiértékelt információk alapján javaslattétel a termékkör bővítésére
  • Felmerülő technikai problémák kezelése, rendszerfejlesztésben való együttműködés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Excel)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Monotonitástűrés, analitikus gondolkodásmód, elemzőkészség
  • Pontos, precíz, hatékony munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol