www.cvonline.hu
Vevőszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ1923)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.07.05.
Jelentkezési határidő: 2013.03.23.
Hirdetés azonosító: 423394
lejárt

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk nagytétényi telephelyére keresünk határozott idejű munkavégzésre munkatársat az alábbi munkakörbe:

Vevőszolgálati munkatárs

Feladatok:
- rendelések felvétele, jóváhagyása
- kiszállítások, kifizetések ellenőrzése
- értékesítések rögzítése CEP-ben
- kapcsolattartás (külföldi vevőkkel és külső raktárakkal illetve a szállítmányozókkal és a vámügynökséggel)
- számlázás, és szállítási okmányok elkészítése

Elvárások:
- felsőfokú végzettség (külkereskedelmi ismeretek)
- aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- vállalatirányítási rendszer ismerete (CEP)
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- precizitás, rugalmasság jó szervezőkészség

Előny:
- francia / orosz nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál:
- jó megközelíthetőség
- dinamikus csapat
- kiváló munkakörnyezet

Kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a szabo.dora@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.