www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ADATBÁZIS ELEMZŐ

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Társaságunk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MUNKATÁRS

Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • ad hoc és rendszeres riportok kinyerése az értékesítési adattárházból,
  • az értékesítési területek adatigényének kiszolgálása, támogatása,
  • az értékesítési teljesítmények, állományok visszamérése, elemzése, értékelése, prezentációk készítése,
  • részvétel az értékesítési tevékenységek monitoring rendszerének kialakításában, a rendszer működtetésében,
  • az értékesítési akciók kialakításának támogatása,
  • részvétel a dolgozói és partneri jutalékok elszámolásában.

Az ideális pályázó:

  • pénzügyi, közgazdasági felsőfokú végzettséggel rendelkezik, vagy végzettségét még 2015-ben megszerzi,
  • magabiztos felhasználói számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Excel, Word, Power Point),
  • SQL, adatbányászati ismerettel bír,
  • pontos, precíz, jól tűri a monotóniát,
  • kiváló elemző- és szervezőképesség jellemzi.

Előnyt jelent:

  • munkatapasztalat banki, értékesítési, adatbányászati területen,
  • angol nyelv ismerete.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő