www.cvonline.hu

Értékesítési – Üzletfejlesztési Specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.01.
Hirdetés azonosító: 1010166

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ügyfelünk megbízásából (a gáz - és olajipari szektor kiemelkedő szereplője)
Értékesítési – Üzletfejlesztési Specialista (gáz - és olajipari szektor) szakembert keresünk.

Feladatok:

- A kezelt és potenciális partneri kör forgalmi és jövedelmezőségi adatainak tervezése, nyomon követése és teljesítése, az ehhez kapcsolódó stratégia kidolgozása
- Üzletfejlesztés, értékesítési stratégiaalkotás, tárgyalásokon való részvétel
- Új piaci szegmensek feltárása, potenciális partnerek kontaktálása
- Üzleti terv, célkitűzések készítése és azok megvalósítása
- Kiemelt csatornákban potenciális partnerek felkutatása
- Központi stratégiai célok és irányok megvalósítása, implementálása
- Ajánlatokkal, szerződésekkel kapcsolatos dokumentációk előkészítése
- Meglévő ügyfélportfólió teljes körű kezelése, optimalizálása, Franchise partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
- Országos munkavégzés
- Konkurenciafigyelés
- Riportok készítése, adminisztráció

Elvárások:

- Műszaki/gazdasági felsőfokú végzettség
- Minimum 3-5 év B2B értékesítési tapasztalat
- Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- Technikai projekt menedzsmentben való tapasztalat, műszaki affinitás
- Utazási hajlandóság
- Eredményorientált hozzáállás, magabiztos fellépés, proaktív hozzáállás
- Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
- MS Office, B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Multinacionális, stabil háttér
- Versenyképes juttatási csomag
- Változatos, kihívást jelentő feladatkör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a