x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Értékesítési – beszerzési munkatárs

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.-Értékesítési – beszerzési munkatárs
Hozzáadva 2012.04.02.
Hirdetés azonosító: 382650
lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 1700 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma több mint 400 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség, gépipari műszaki ismeretek előnyt jelentenek
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, írásban és szóban, angol nyelvismeret előny
  • Min. 2 év értékesítési-beszerzési tapasztalat
  • MsOffice, különösen az Excel ismerete, SAP ismerete előny
  • A magyarországi beszerzési piac ismerete szintén előnyt jelent

Feladatai:

  • Általános értékesítési, beszerzési feladatok: vevők, beszállítók keresése, kapcsolattartás, ajánlatok készítése, alapanyagok megrendelése, megrendelések visszaigazolása, reklamációk kezelése.
  • A rendelések határidőn belül történő teljesítése, ISO szerinti dokumentálás, adminisztratív feladatok, számlaellenőrzés
  • A területre vonatkozó minőségügyi feladatok ellátása, kimutatások, értékelések készítése

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

Az önéletrajzokat magyar és lehetőség szerint német nyelven az alábbi e-mail  címre várjuk:

Cégünkről bővebben a www.hubner-hungary.com alatt olvashat.

Kategória
Műszaki / Mérnök, Kereskedelem / Értékesítés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Hajdú-Bihar, Zala, Veszprém, Vas, Pest, Komárom-Esztergom, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Győr-Moson-Sopron, Fejér, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna, Nógrád, Békés, Baranya, Budapest, Nyíregyháza

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése