www.cvonline.hu

Értékesítés tervező

  • A hirdetés 261 napja lejárt

A MUNKAKÖR CÉLJA:

Az értékesítési szervezet előjelzései alapján részletes kereslet tervezést végez, egyeztet az ellátás tervezéssel a megfelelő termelési terv előkészítése céljából. Információs szerepkört tölt be a Kereskedelem és az Ellátási Lánc (termeléstervezés, logisztika, gyártás) között. Támogatja az S&OP folyamat sikerességét és folyamatos fejlődését.

FŐ FELADATOK:

  • Késztermékekre vonatkozó görgetett értékesítési tervek és ütemtervek kialakítása és kommunikálása (heti, havi, negyedéves 12, 18 havi)
  • Az értékesítési igény szinkronizálása a gyártási lehetőségekkel
  • A kulcs-tervezési paraméterek rendszeres felülvizsgálata és fejlesztése (új termék, értékesítési terület)
  • Új termékek bevezetéséhez / promóciókhoz kapcsolódó megbízható adatok összegyűjtése az időben történő gyártás tervezéshez
  • Az értékesítés tervezési rendszer és eszközök, ezek által a tervezési pontosság és a termékellátás színvonalának folyamatos fejlesztése
  • Előrejelzés, tervezés hatékonysági mutatóinak számítása, monitoring; érintettek (értékesítési vezetők, marketing csapatok) tájékoztatása az eredményekről

ELVÁRÁSOK:

Szakképzettség: Közgazdasági vagy logisztikai
Képzettség szintje: Felsőfokú végzettség
Szakmai tapasztalat: 2-3 év gyakorlat az értékesítés-előrejelzés / -tervezés terén
Nyelvtudás: Angol kommunikáció szint (írásban és szóban)
Egyéb: Fejlesztő módszer ismerete (TPM, LEAN); SAP, MS EXCEL, WORD felhasználószintű ismerete
Személyiség:

Jó kommunikációs képesség, csapatban való együttműködés, jó konfliktuskezelési képesség, rendszerszemlélet, kiváló számszaki és elemző képesség

ELŐNYT JELENT:  ____________________________________________________________________________________________________

  • FMCG tapasztalat
  • Termelés tervezésben szerzett tapasztalat
  • FuturMaster tervezési rendszer ismetere

JELENTKEZÉS: az alábbi email címen vagy a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése internet oldalon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő