www.cvonline.hu

Értékesítés területen gyakornoki diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 882540

Feladatok:

  • profi hideghívás, szegmentált ill. helyzetfüggő ügyfélkezelés, érvelés, tárgyalástechnika, professzionális szoftverrel támogatott ügyfél adminisztráció (CRM rendszer),
  • professzionális, magas szintű coaching, melynek során betekintést nyerhetsz az értékesítői tevékenység minden mozzanatába (kapcsolatfelvétel, ügyféllátogatás, kapcsolatépítés, tárgyalás, ajánlatkészítés, szerződéskötés, utógondozás

Elvárások:

  • folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok,
  • gyors gondolkodás, aktív, nyitott személyiség,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • felhasználó szintű Office és számítógép ismeretek,
  • előny B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet,
  • 1 éves gyakornoki program,
  • folyamatos szakmai továbbképzés,
  • laptop, mobiltelefon.
  • teret a szakmai fejlődésre,
  • lehetőség a karrierépítésre.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő:
  • heti 20 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással.
  • Fizetés:
  • Bruttó 875 Ft-os órabér
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI, kerület

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: ÉRT-KON