www.cvonline.hu

Értékesítés-Támogató Munkatárs

  • A hirdetés 466 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Non-Life Értékesítési Call Centere

ÉRTÉKESÍTÉS-TÁMOGATÓ MUNKATÁRSAT
keres.

Az új munkatárs feladatai:

  • a call center tervszámok teljesítésének hatékony támogatása,
  • adatbázis beszerzés csatornáinak felkutatása,
  • adatbázisok biztosítása a call center részére, adatbányászat,
  • adatbázisok melegen tartása direkt marketing eszközökkel,
  • prezentációk készítése, rendezvényszervezés,
  • közreműködés az értékesítési versenyek kidolgozásában, lebonyolításában,
  • napi szintű kapcsolattartás a külső előhívó partnerekkel,
  • aktív részvétel az adatbázis alapú értékesítési kampányok, versenyek kialakításában, koordinálásában, támogatásában, visszamérésében, értékelésében,
  • együttműködés a fejlesztési és működtetési folyamatban résztvevő, szabályozó és háttérműveleti területekkel,
  • elemzések, kimutatások, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • erős Excel, Access használat, SQL ismeret előny,
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • magas szintű értékesítői és kommunikációs képesség,
  • kreatív innovatív gondolkodásmód,
  • önálló, precíz munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • adatbázis marketing /adatbányászat/ online marketing területen szerezett tapasztalat,
  • telekommunikációs/biztosítói/banki háttér,
  • műszaki, technológiai, informatikai érdeklődés,
  • jogosítvány, vezetői gyakorlat,
  • folyamatmodellező eszközök ismerete (Visio, Aris),
  • társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés,
  • stabil munkalehetőség, biztonság,
  • versenyképes jövedelem fix + jutalék,
  • a munkakörhöz kapcsolódó teljes körű képzés,
  • tervezhető munkaidő-beosztás,
  • színvonalas munkakörnyezet, fiatalos légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker,
  • Banki értékesítés,
  • Banki, biztosítási szakügyintéző,
  • Biztosítás értékesítés,
  • Értékesítés, Kereskedelem,
  • Értékesítési munkatárs,
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése,
  • Marketing,
  • IT, Adatbázismarketing.

Munkavégzés helye:

Budapest IX kerület

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az E-mail cím megjelenítése-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: "pályázó neve_pozíció".

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő