www.cvonline.hu

Értékesítés támogató munkatárs

  • A hirdetés 788 napja lejárt

A K&H Biztosító Biztosítási disztribúció / Hálózat fejlesztés területére

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ

munkatársat keres.

Feladatok:

  • az ügynöki értékesítési csatorna értékesítési tevékenységének teljes körű támogatása nem-életbiztosítási termékek vonatkozásában;
  • részvétel az üzletfejlesztésben, az értékesítési csatornával kapcsolatos fejlesztési lehetőségek kiaknázásában, értékesítési eszközök és ösztönzők kidolgozása és javaslattétel a folyamatos fejlesztésükre;
  • helyi képviselői hálózat fejlesztése: elsősorban személyes, de akár csoportos termékismereti, folyamat és eladás-technikai tanácsadás, tréning, mentoring, coaching.

Elvárások:

  • főiskolai/egyetemi végzettség,
  • legalább 2 éves biztosítás területén szerzett értékesítés támogatói, oktatói tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • B kategóriás vezetői engedély,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Oktatás / Képzés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő