www.cvonline.hu

Értékesítés támogató munkatárs

  • A hirdetés 685 napja lejárt

A BORSODCHEM ZRT.

munkatársat keres

 sales support (értékesítés támogató) pozícióba

budapesti munkavégzéssel

Feladatok:

  • támogatja az adott piaci terültért felelős üzletkötő munkáját,
  • hozzájárul új ügyfelek szerzéséhez és az értékesítés növeléséhez,
  • napi kapcsolatot ápol az ügyfelekkel és részt vesz az ügyféltalálkozókon az üzletkötő iránymutatásainak megfelelően,
  • felügyeli és elemzi a megrendelések megvalósíthatóságát, megszervezi a szükséges szállítási módosításokat,
  • naprakészen gyűjti és rendszerezi az értékesítési és piaci információkat
  • nyomon követi az értékesítési szerződéseket, azok lejáratát.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági vagy kereskedelmi vagy vegyész végzettség,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • precíz, önálló munkavégzés.

Előny:

  • további idegen nyelv(ek) ismerete.

Amit nyújtunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • továbbfejlődési lehetőség.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését (angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolatok) „sales support” tárgy megjelölésével a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre küldheti el.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő