www.cvonline.hu

Értékesítés-támogató munkatárs

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk lelkes értékesítési csapatához keresünk országos hatáskörrel Értékesítés-támogató munkatársat

Feladatkörök
  • Értékesítők és értékesítési vezetők folyamatos fejlesztése országos szinten
  • Értékesítők és vezetők gyakorlati mentorálása területen
  • Telefonálási technika fejlesztése, tréning tartása
  • Eladástechnika, tárgyalástechnika fejlesztése
  • Interjútechnika fejlesztése, tréning tartása
  • Vezetői készségek fejlesztése
  • Tréning anyagok összeállítása és vizsgáztatás
  • Telefonos konferenciák tartása új értékesítő kollégák részére
  • Kiválasztási feladatok
  • Vezetői kiválasztás - telefonos és személyes interjúk
  • Állásbörzéken való részvétel
  • Nyílt napok szervezése és lebonyolítása
  • Video-s anyagok elkészítése
  • Belső rendezvényeken való házigazda szerep, prezentációk tartása
Elvárások
  • Minimum 3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Értékesítők képzésében, folyamatos fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Saját csapat toborzás-kiválasztásában szerzett jártasság
  • Értékesítők vezetésében és területi mentorásában való gyakorlati tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Erős szervezői és kommunikációs készség
  • Projekt menedzsment tapasztalat előny
  • Belföldi utazási hajlandóság (saját gépjármű)
Amit kínálunk
  • 8x SuperBrands díjjal elismert multinacionális háttér
  • Egyedülálló szolgáltatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Önállóság
  • Változatos feladatok, irodai és terepen történő munkavégzés
  • Belső és külső szakmai rendezvényeken való szakmai fejlődési lehetőség
  • Motiváló szakmai környezet
  • Lelkes, fejlődni vágyó, energikus csapat
Munkavégzés helye

Budapest és országos hatáskör