www.cvonline.hu

Értékesítés támogató munkatárs

  • A hirdetés 232 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Amit kínálunk:

  • tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés
  • versenyképes juttatási csomag
  • barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat

Feladatok:

  • a fiókok és a mobilbankári csatorna értékesítési és munkaszervezési folyamatainak szakmai támogatása, felügyelete, a legjobb gyakorlatok gyűjtése, meghonosítása
  • a fiókhálózat felkészítése kampányfeladatok végrehajtására, a hatékonyság és ügyfél-elégedettség szempontjainak figyelembe vételével
  • az értékesítési és fiókmenedzselési eszköztár, segédanyagok és technikák bővítésének kezdeményezése, hatékonyságuk nyomon követése, használatuk ellenőrzése
  • az értékesítési eredmények javításának elősegítése
  • hálózat munkáját akadályozó problémák feltárása, azokra megoldása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 év, banki (fiókhálózatban vagy központi területen szerzett) szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • rugalmasság és nagy teherbírás
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • B kategóriás vezetői engedély

Kiemelt személyiségjegyek, fontosabb tulajdonságok:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • kezdeményező készség, önálló munkavégzés
  • alaposság, precizitás
  • együttműködési és felelősségvállalási képesség
  • folyamatokban való gondolkodás képessége

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • banki működés ismerete (átfogó, v. egy részterület pontosabb ismerete)

Jelentkezési határidő: 2016. május 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő