www.cvonline.hu

Értékesítés támogató munkatárs- diákmunka

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1014666

Elektromos alkatrészek értékesítésével foglalkozó multinacionális partnercégünk részére keresünk DIÁKOKAT munkakörbe
Feladatok:

  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • A beszerzési folyamat támogatása, nyomon követése
  • A vásárlói kéréseknek megfelelően a belső rendszer folyamatos frissítése
  • Eladások személyes támogatása kiemelt ügyfelek részére

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Határidők pontos betartása

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 950 forint/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzod. Leveled tárgya legyen: "GP-ET".

Munkavégzés helye:
  • Fót

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Általános munkarendben heti 3-5 nap vállalása Munkavégzés helye: Budapest, Fót (Céges busszal megközelíthető, bejárási támogatás biztosított)