www.cvonline.hu

Értékesítés-támogató mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2016.01.27.
Hirdetés azonosító: 982367

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Értékesítés-támogató mérnök munkatársat

Feladatok:

- A cég kereskedelmi tevékenységének műszaki támogatása
- Műszaki ajánlatok összeállítása,- egyeztetése
- Műszaki előadások tartása, ügyféllátogatás
- Tanfolyami eszközök rendszerezése, oktatásokra előkészítése, karbantartása
- Oktatási tananyagok kezelése, fejlesztések koordinálása
- Tanfolyami műszaki eszközök beüzemelése, betanítás szervezése
- Pályázatkészítés műszaki támogatása
- Ügyfelek műszaki támogatása
- Szakmasztár, Euroskills-Worldskills program támogatása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai -, villamos mérnök)
- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
- Jó kommunikációs készség szóban és írásban
- Jó szervezési készség
- Erős problémamegoldó szemlélet
- Képesség egyénileg és csapatban történő munkavégzésre
- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

-Folyamatos fejlődési lehetőség
-Rendszeres szakmai továbbképzés
-Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a