www.cvonline.hu

Értékesítés Támogató Mérnök

  • A hirdetés 1204 napja lejárt

A METTLER TOLEDO csoport világpiacon vezető szerepet betöltő, az ipari mérlegtechnika területén leginnovatívabb multinacionális vállalat. A Magyarországon 20 éves múlttal rendelkező, 100%-os leányvállalat dinamikusan fejlődő értékesítési csapatába keres pályázót

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Meglévő és új partnerekkel való napi kapcsolattartás
  • Értékesítési csapatmunkában való aktív részvétel
  • Tárgyalások és partnerlátogatások megszervezése, előkészítése
  • Ajánlatok önálló készítése és az értékesítési folyamat aktív követése
  • Megrendelések, projektek koordinálása, szerződések előkészítése, a megrendelésekkel kapcsolatos információk továbbítása a kollégák és a partnerek felé
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok pontos, precíz, teljes körű elvégzése
  • Az ügyféladatbázis folyamatos karbantartása és bővítése
  • Termékekkel kapcsolatos információk rendszerezett nyilvántartása és frissítése, továbbítása a partnerek felé
  • Potenciális ügyfelek megkeresése, felkutatása
  • Proaktív értékesítés meglévő ügyfélkörnek új kommunikációs eszközök és új elektronikus értékesítési csatornák használatával
  • Részvétel marketing tevékenységekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, elsősorban villamos- vagy gépészmérnöki
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmas, logikus, gyors gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Pro-aktív szemlélet, motivált, eredményorientált értékesítési beállítottság
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség, feszített munkatempóban való hatékony munkavégzés
  • Célorientált a feladatok megoldásában, párhuzamos feladatok időzített kezelésében
  • Lojalitás, megbízhatóság, csapatszellem

Előnyt jelent:

  • CRM és ERP rendszerek ismerete
  • A német nyelv ismerete
  • Telefonos értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (fix alapfizetés + teljesítményarányos jutalék)
  • Piacvezető cég, biztos munkahely
  • Lehetőség folyamatos szakmai tréningeken, képzéseken való részvételre
  • Dinamikus, teljesítmény-orientált, összetartó csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkába állás kezdete:

  • Azonnal

Önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelöléssel és a munkába állás lehetséges időpontjával kérjük a lenti e-mail címre elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő