www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.02.28.
Hirdetés azonosító: 745950
lejárt

Értékesítés támogató mérnök – Elemzéstechnika

Folyamat-automatizálási divíziónkba keresünk

Értékesítés támogató mérnök

munkatársat.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Közreműködés a terepi munkák elvégzése során
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás a gyártóművekkel
  • Riportolás a vezetők részére

Elvárások:

  • Felsőfokú villamos- vagy vegyészmérnöki végzettség
    (elsősorban Kandó, BME, Veszprémi Egyetem)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Kreatív gondolkodás, problémamegoldó képesség,
    pro-aktivitás, önálló munkavégzés

Előny:

  • Fluidos és gázos áramlástechnika ismerete
  • Hajlandóság a technológia elsajátítására
  • Vegyipari alapismeretek
  • Alapvető gépészeti ismeretek
  • Digitális ipari kommunikáció ismerete
  • Ipari elemzéstechnika (analitika) ismerete

Egyéb információ:

  • Terepi és irodai tartózkodás aránya 40-60%
  • Innovatív műszaki és mérési technológiák
    használata, változatos munkavégzés

Our ambition.
Your legacy.

ABB - Power and productivity for a better world

Régió
Pest
Budapest
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő