ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ JUNIOR MÉRNÖK (4 órában) - Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 778496
lejárt

  Ügyfelünk egy világszinten ismert és elismert, pótkocsik kereskedelmével foglalkozó piacvezető cégcsoport magyarországi kereskedelmi és szerviz központja Bicskén.
Csapatuk további támogatásához keresünk 4 órás munkavégzéshez műszaki végzettséggel rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az értékesítési back-office támogatása, részvétel a szerződések adminisztrációjában
  • Ügyfelekkel, lízingcégekkel, és az értékesítőkkel kapcsolattartás
  • Vevői átadások lebonyolítása
  • Helyettesítések ellátása
  • A betanulási folyamatot követően hozzáadott értékű szolgáltatásokkal (Full-Szerviz és Telematik) kapcsolatos tanácsadói munka átvétele

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma (Gépészmérnök, Villamosmérnök, Műszaki menedzser, Közlekedésmérnök)
  • Pályakezdő, vagy 1-2 éves tapasztalat
  • Legalább középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság
  • A munkavégzés helyéhez közeli lakóhely, saját gépjármű

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Felelősségteljes munkakör egy jó hírnevű és sikeres csapatban, egy intenzív betanulási folyamatot követően 8 órás munkavégzés lehetősége várja az új munkatársat!
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzával pályázzon rá!
  • A munkavégzés helye: Bicske

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Asszisztencia / Adminisztráció, Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Pest