www.cvonline.hu

Értékesítés támogató gyakornok

  • A hirdetés 320 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Vállalati Divízión belül a Vállalati üzletfejlesztés területre keresünk 3 gyakornokot, 4 hónapos határozott időtartamra, teljes munkaidőben.

Főbb feladatok:

  • Ügyfélcsoportok feltérképezése
  • Online adatbázisból ügyfélcsoportok feltéképezése, eredmények táblázatba rögzítése.
  • Egyéb adminisztratív tevékenység

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • felsőfokú tanulmányaidat folytatod, vagy friss diplomásként szeretnél tapasztalatot szerezni
  • precízen és felelősségteljesen végzed feladataidat
  • proaktív és lelkiismeretes a hozzáállásod

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 4 hónapos határozott idejű munkavégzés
  • tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • gyakornoki juttatás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, az alábbi linkre kattintva jelentkezhetsz.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol