www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ, ELEMZŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 876 napja lejárt

 Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítéseoldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ, ELEMZŐ

MUNKATÁRS

Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • az értékesítési teljesítmények, állományok visszamérése, elemzése, értékelése, prezentáció készítése,
  • részvétel az értékesítési tevékenységek monitoring rendszerének kialakításában, a rendszer működtetésében,
  • közreműködés az értékesítési akciók kialakításában, lebonyolításában,
  • közreműködés az értékesítési területek motivációs rendszerének kialakításában, működtetésében,
  • az értékesítési területek adatigényének kiszolgálása, támogatása,
  • részvétel a dolgozói és partneri jutalékok elszámolásában, kapcsolattartás a társosztályokkal.

Az ideális jelölt:

  • pénzügyi, közgazdasági felsőfokú végzettséggel rendelkezik, vagy végzettségét még 2014-ben megszerzi,  számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Excel, Word, PowerPoint készség szintű ismerete),
  • SQL, adatbányászati ismeret,
  • kiváló elemző- és szervezőképesség jellemzi,
  • jó problémamegoldó képességgel bír,
  • önállóság, precizitás, pontosság jellemzi.

Előnyt jelent:

  • munkatapasztalat banki, értékesítési, adatbányászati területen,
  • angol nyelv ismerete.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő