Értékesítés-támogató / elemző munkatárs (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Megbízónk sok milliárd forint forgalmú, cafetéria utalványok forgalmazásával foglalkozó piacvezető nagyvállalat, amelynek bővülő csapatába értékesítés-támogató / elemző munkatársat keresünk.

Feladatok:

-          CRM adatbázis kezelése

-          Riportok készítése a kereskedelmi és ügyféladatok alapján (napi,  heti, negyedéves záró)

-          terv-tény kimutatások

-          értékesítői tervteljesítések értékelése

-          Elemzések, trendek készítése, követése

-          Szektortervek, statisztikák készítése

-          Szektorterv összeállítása célcsoportok alapján

-          Prémium számítások teljesülések alapján

-          Szoros együttműködés az értékesítési vezetőkkel

-          Riport az értékesítési igazgató részére

  Elvárás:

-          Minimum középfokú végzettség, előny a felsőfokú végzettség

-          Kereskedelmi támogatói feladatkörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

-          Magabiztos Excel használat (Pivot, diagram, kereső függvény, stb. ismerete)

-          Analitikai, elemző képesség

-          Jó kommunikációs készség

Jövedelem:

Alapfizetés + bonusz + cafeteria+ telefon + laptop

Munkavégzés helye:  Budapest

Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát személyzeti tanácsadó irodánkhoz: E-mail cím megjelenítése Link megjelenítése

Részleg

kereskedelem

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő