www.cvonline.hu

Értékesítés támogató call center munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 929412

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kimenő hívások kezdeményezése országosan az értékesítési helyekre,
  • a biztosítás-értékesítéssel kapcsolatos feladatok ellátásának telefonos támogatása,
  • kampányok és értékesítési akciók során értékesítő munkatársak tájékoztatása, támogatása és motiválása,
  • biztosítási termékek módosításával és megújításával kapcsolatos tudás támogatása,
  • lejáró biztosítások kezelésének támogatása,
  • adminisztrációs jellegű támogatás: ajánlatkitöltés, árkalkulációk.
Elvárások:
  • MInimum középfokú végzettség,
  • call center értékesítési tapasztalat,
  • banki és/vagy biztosítási szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • kiváló szóbeli kommunikációs készség,
  • céltudatos, ugyanakkor ügyfélközpontú, támogató kommunikáció,
  • kiváló tárgyalási készség és kapcsolatteremtő képesség,
  • kiemelt ügyfelekkel történő kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
  • proaktív gondolkodásmód,
  • pontos munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).
Amit kínálunk:
  • bérezés: bruttó 920 Ft/óra + étkezési utalvány.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, napi 8 óra
  • Munkakezdés: azonnal
Kapcsolat:
Referencia szám: ETCC-15

Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.